Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
ثبت نام کاربران

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

جستجو

ایمیل: info@drmmrostami.ir        تلفن تماس:01732322020
ثبت نام کاربران
بانک اطلاعات و آموزش

بانک اطلاعات و آموزش (4)

عمل ترمیمی بینی عمل ترمیم بینی برای رفع مشکل و یا اختلالی که برای شخص مشکلاتی از جمله مشکلات تنفس ، خر و پف ، بسته شدن مجرای تنفسی و … به وجودآورده است، انجام میشود. در زیر انواعی از مشکلاتی که در جراحی ترمیمی بینی رفع میشود را مرور میکنیم : ترمیم یا حذف قوز بینی این نوع جراحی ترمیمی که با اصلاح و کوچک کردن استخوان بینی همراه است شایع ترین دلیل انجام عمل بینی ترمیم است. قوز بینی میتواند به صورت مادرزادی و یا بر اثر ضربه و شکستگی بینی به وجود آمده باشد. در هر حال این امکان وجود دارد که قوز بینی علاوه بر زشتی ظاهری مشکلاتی در تنفس فرد ایجاد کرده باشد. پولیپ بینی (Nasal polyp) به توده هایی که در اثر عفونت ، آلرژی و یا فیبروز کیستیک ایجادمیشود و با مسدود کردن مجرای تنفس بینی و سینوس ها باعث ایجاد اختلال در تنفس فرد میگردد پولیپ گفته میشود. این مشکل که در بیماران مبتلا به آسم و آبریزش بینی آلرژیک بسیار شایع است با مسدود کردن راه تنفسی و ایجاد خشکی و خلط گلو بسیار وضعیت ناخوشایندی را برای فرد مبتلا ایجاد میکند. در نهایت این جراحی با برداشتن توده و باز…

اطلاعات تماس

گرگان ،خیابان ولیعصر ،عدالت 14 ، مجتمع پزشکان باران ،طبق 5pin

call017-32-32-20-20

call️017-32336881

smartphone0910-170-1810

آدرس ما بر روی نقشه